Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Budowa domów Katowice

7654
Cena: 0,00 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

14+16=
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: śląskie
Firma: Firma budowlana Kurpas
Powiat: mikołowski
Miasto: Mikołów
Kod pocztowy: 43-190
Ulica: Langego 28 A
E-mail: biuro@kurpas.com.pl
Telefon: 500129461
Strona www: http://www.kurpas.com.pl/uslugi/oferta/roboty-budowlane
   
dodano: 2016.08.12
ważne do: 2027.08.12
wyświetleń: 221

Szczegóły oferty:

Planujesz wybudowanie wymarzonego domu? Wyszukujesz wykonawcy, który zapewni Ci całościowe rozwiązania w obszarze budownictwa w najlepszej jakości i przede wszystkim konkurencyjnej cenie? Jeśli tak, nasza obsługa kierowana jest do klientów precyzyjnie takich jak Ty! 

"Kurpas G&A" to firma, która funkcjonuje na rynku od 1966 roku i przez ten czas zyskaliśmy rzeszę zadowolonych klientów, którzy dają nam jedynie pozytywne opinie. Dla naszych interesantów świadczymy wszechstronnego usługi budowlane z gwarancją najwyższej jakości! Wykonujemy domy jednorodzinne, budynki biurowe, segmenty, garaże, hale, ogrodzenia, ocieplanie budynków. Wyróżnia nas uczciwość, fachowego podejście do zleconego zadania i punktualność. Każdy klient obsługiwany jest zawsze indywidualnie, wobec tego mamy pewność, że dostanie od nas precyzyjnie to czego oczekuje!

Jeżeli potrzebna jest firma, której domeną jest budowa domów Katowice to od razu skontaktuj się z nami w celu zdobycia dodatkowych informacji związanych z naszymi pracami. Odpowiemy też na wszystkie twoje zapytania. Przekonaj się, że z nami warto budować!
Reklama
Zareklamuj się