Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Operator wózka widłowego (Niemcy)

32040
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

12+12
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: cały kraj
Firma: OTTO Work Force Polska
Powiat: cały kraj
Miasto: Cuxhaven - Niemcy
E-mail: pracaniemcy@ottopraca.pl

dodano: 2019.03.07
ważne do: 2019.09.03
wyświetleń: 20

Szczegóły oferty:

Chcesz zarabiać w euro i masz doświadczenie w obsłudze wózków widłowych? Sprawdź naszą ofertę pracy w Niemczech!

Miejsce pracy: Cuxhaven - Niemcy

Opis Stanowiska:
- Obsługa wózka widłowego
- Magazynowanie części do wiatraków
- Praca w systemie 3 zmianowym

Wymagania:
- Uprawnienia na wózki widłowe
- Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
- Gotowość do pracy zmianowej
- Znajomość języka niemieckiego na poziomie A2

Oferujemy:
- Atrakcyjną stawkę: 12 euro brutto/godzinę
- Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy w cenie 40 euro tygodniowo
- Opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu
- Załatwienie niezbędnych formalności do podjęcia pracy w Niemczech
- Niemiecką umowę z gwarancją godzin

Prosimy wysyłać CV na adres: pracaniemcy@ottopraca.pl

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

Zareklamuj się