Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Pilates Zdrowy Kręgosłup i Mocne Mięsnie Brzucha w Żelazkowie

16102
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

14+16=
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: wielkopolskie
Osoba: Aneta
Powiat: m. Kalisz
Miasto: Żelazków
Kod pocztowy: 62-817
Ulica: OSP Żelazków
E-mail: enjoygoodlifestyle@gmail.com
   
dodano: 2017.02.26
ważne do: 2027.08.25
wyświetleń: 257

Szczegóły oferty:

Kochani zapraszam na warsztaty Pilates Zdrowy Kręgosłup i Mocne Mięsnie Brzucha w Żelazkowie.
Nie ma znaczenia wiek, pleć oraz kondycja fizyczna. Dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się jak zadbać o swoje ciało. Żyjemy w czasach gdzie przeciętna osoba siedzi od kilku do kilkunastu godzin za kierownica, w pracy przed komputerem czy telewizorem.
 
Moją intencją jest przekazanie wiedzy na temat Pilates w taki sposób, aby każdy mógł w pełni zrozumieć zasady tej metody i świadomie z nią pracować, a także wprowadzić jej elementy w wykonywanie codziennych czynności. Chce przede wszystkim przekazać wiedzę jak dbać o kręgosłup. Każdy z nas wie jak ważna jest sprawność fizyczna. 
 Kilka słów o mnie:
 
Pilates tak mi się spodobał, że sama zrobiłam kurs instruktorski, żeby dowiedzieć się więcej o tej metodzie. Kwalifikacje ukończyłam w Londynie w szkole Fitness Induastry Education. Na co dzień prowadzę zajęcia Pilates dla rożnych grup.
  
Kilka informacji, czym jest Pilates:
 
Metoda Pilates ma za zadanie stworzyć równowagę w ciele. Jest to polaczenie treningu umysłu i ciała. Poprawiając wygląd całej sylwetki, korygując nieprawidłową postawę oraz zmniejszając podatność na urazy ma ona jednocześnie wpływa na nasze samopoczucie. Głównym przesłaniem ćwiczeń Pilates jest wzmocnienie świadomości własnego ciała i osiągnięcie jego harmonii.
 
Pilates jest odpowiedni dla każdego, niezależnie od wieku czy stanu zaawansowania. Poprawia wytrzymałość, elastyczność i równowagę.


PRZYJDŹ KONIECZNIE!

Do zobaczenia!
Aneta Kostrzewa
 
Reklama
Zareklamuj się